DAS Media a.s.
 DAS Consulting s.r.o. 
DAS Koncern s.r.o.
 
      
Muzeum cenných papírů
 

   
   

   info@das-mcp.cz
   webmaster@das-mcp.cz    Amda s.r.o.

     
 

 

DAS MEDIA, a.s.


O společnosti

Historie

Vydané knihy a CD

Reference

Produkty

KontaktyV současné době společnost začala vydávat odborné publikace.

Edice Šumava Edice MCP Edice Stará knihovna
desky desky desky desky desky
DETAIL > DETAIL > DETAIL > DETAIL > DETAIL >


Dále připravujeme:

Z edice MCP se v současné době dokončuje díl „Hotely a lázně“, který pokračuje v mapování firem a vydaných emisí cenných papírů na území Československa. Představuje společnosti z oboru hotelů, lázní, sanatorií, léčebných ústavů a podobných zařízení, zejména související s vodou jako jsou říční lázně, koupaliště, plovárny. K tématu pochopitelně patří i minerální vody a firmy věnující je jejich stáčení. V souvislosti s hotely nechybí v katalogu ani živnosti tzv. cizineckého ruchu, tedy kavárny a restaurace. Vše je doprovázeno bohatou obrazovou přílohou ke každému subjektu.

Vydání katalogu se trochu opozdí a tak jeho vydání plánujeme na 4. čtvrtletí 2012 až 2.pololetí 2013.  

Cukrovarnický průmysl - katalog cenných papírů
Stejným způsobem bude mapovat dříve velmi rozvinutý průmysl cukrovarnický na území Československa. V současné době se díl teprve rodí a tak jeho dokončení bude asi během roku 2013 - 2014.


Doprava a zasilatelství - katalog cenných papírů
Tento díl by měl představit všechny cenné papíry vydané dopravními společnostmi. Tedy automobilové, letecké, vodní a především železniční dopravy, ale i zasilatelské firmy tedy špeditérské a skladištní firmy. Od nejstarší akciové společnosti K. k. priv. Prager Eisenbahngesellschaft založené již roku 1828 přes Severní dráhu Ferdinandovu, rozličné místní a městské dráhy až po moderní letecké dopravní společnosti vše do roku 1945, resp. 1948.

 Z edice Šumava se po vydání fotografické knihy „Šumavou vrcholy i údolími“ vrátíme s Ing. Ivo Svobodou k odbornému textu a připravíme další knihu o šumavské přírodě, zejména o slatinách a řekách.

 V edici STARÁ KNIHOVNA vydávaná na CD-ROM připravujeme další tituly.